Hazırsanız yeniden TBF Şampiyonu FB geliyorr

Yaşın da kaç bilmiyorum burada insanlar objektif bir şekilde yorum, eleştiri yapıyor eyv der geçersin, katılmıyorum dersin. Atarlı giderli yorumlar yapıyorsun, sanki bir tek sen biliyorsun bu işi, 1 galibiyet görünce foruma konu açıyorsun. Bu toylukları bırak benden sana tavsiye.

4 Beğeni

Selamlar Jew, o arkadaşı taraftar esporini kullanan kullanıcıların yarısı engellemiştir bile, bırak kendi kendine konuşmaya devam etsin, tekrar maç kazanırlarsa burada yine boş yapmaya gelir zaten.

?

1 Beğeni

FB yenildi gelem de ? yazam

15-3

1 Beğeni

Helal olsun. TCL tarihinde bu kadar iyi takım görmedim, en iyi şampiyon olabilirler gerçekten mükemmel oynayarak şampiyon oldular. Tebrikler 1907 Fenerbahçe Espor!

1 Beğeni

Fbnin playoffa girememesinemi sevinsem yoksa gsnin girememesinemi uzulsem bilemedim

1 Beğeni

Gidiyorsun galiba?

hem gs hem fb elendi buralar sakinleşir sjadhasd tabi gsliler ezelden beri supluyum ben diye kamufle oluyor böyle durumlarda. takımınızdan utanmayın beolum

Futbolda fanatik Galatasaray’lıyım fakat, 2016’da SuperMassive’li oldum fabFabulous sayesinde. Ve Galatasaray’lıların utandığını düşünmüyorum, ne de olsa geçen split ligde bile olmayan ve 3-8 başlayan bir takım, KMF şampiyonu olmuş bir takım ile aynı sırada bulunuyorlar, bence üzülmesi gerekenler sizsiniz.

hocam ben de galatasaraylıyım. son şampiyon kelimesi her şeyi açıklıyor. fblilerin üzülmesi gereken bişey yok. gsliler vasata tamah etmeyi bırakmalı artık. fenerbahçenin kaç yıldır ana avrat sövdüğü yönetim 3 kupa getiriyor. biz her split nt diyip geçiyoruz. yeni yönetimden umudum vardı. değişiklik için 1 hafta geç kaldılar. yine de seneye eskiye göre daha iyi olacaklar diye düşünüyorum. maddi olarak da elleri sıkıntıda değil yönetimin canlı yayınlarından duyduğum kadarıyla. ayrıca benim supu tutma sebebim de all star kadroların verdiği sempati idi. futbolda şehrinin takımını ve gsyi tutmak gibi düşünebilirsiniz. bu ortamda da futbol kulüpleri zayıf şehir takımı. sup ve bitmeden önce royal büyük takımlardı

Haklısın, Fenerbahçe genelde yaz mevsimlerini daha kötü geçirip bir şekilde kış mevsiminde toparlıyor fakat geçen mevsim bence bir istisnaydı. SUP formsuzdu, IW yeni kadrosuna yeni yeni alışıyordu, Galakticos’un şuan ki kadar etkili bir kadrosu yoktu ve GS ligde bile yoktu, son TBF şampiyonu Royal Youth’un sorunları da çıkınca, geriye FB ile yarışabilecek takım kalmadı, ve doğal olarak iyi bir kadroya sahip oldukları için şampiyon oldular, bu mevsim aslında şampiyon olamayacakları bence belliydi, HiRit gitti ve yerine Sacre’yi aldılar. Sacre LEC’den geliyordu fakat LEC’in en kötü top laneri olduğunu hatırlatalım. Takım içi sorunlar da çıkınca ve Farfetch atılınca, daha kötü bir mevsim geçirecekleri belliydi fakat bu kadar kötü bir mevsim geçireceklerini hiç kimse bence beklemiyordu, ben en azından yarı final yapacaklarını düşünüyordum.(HolyPhoenix gönderilmeden öncesine kadar).

bağırın ulan şampuan fener :grin: :grin: :grin:

Arkadaş gitmiş mi?

Bilmiyorum.

Aralık-Ocak ayında yeni kadrolar belli olduktan sonra Kış mevsimi başlamadan bir kaç hafta önce gelip boş yapmaya başlar.

1 Beğeni

Beyler ben crash gelirse dedim ayrıca aptal yönetimin mojito gibi birinin yerine chosen ve aptal saptal draftlar yapacağını nerden bilebilirdim ben hala bu kadronun yönetim değiştiği takdirde champ olabilceğini düşünüyorum baysss

tm olur kesin

Aga sana en başında bunları yazdılar zaten. Ama sen hala polemik aradın. Burası fikir belirtme tartışma ortamı. Crash gelsin veya gelmesin Fenerbahçe’ de bu mevsim kimse oynayamadı. Sadece bir pırıltı verdiler. Büyük konuşman çok yanlış olmuş.

1 Beğeni

Aslında zaten sorun orada. FB taraftarlarının çoğu bir çok şeyi göz önüne almadan 1 2 şeye bakarak oooo şampiyonuz oo bilmem neyi kocası ligi silip süpürecek havalarına giriyorsunuz. Daha lig başlamadan şampiyonuz edaları atıyorsunuz. Şampiyon olun ya da olmayın. Taraftarlar olarak bu kadar kendinize güvenip ortaya bu kadar iddialı laflar attığınız zaman doğal olarak insanlar gelip size noldu şimdi derler? Deyince de ya ben şöyle düşünmüştüm yok şöyle oldu demeyin :smiley: Ya da bu tarz iddialı konuşmalar yapmayın :smiley: Ya da yaktın bizi FB deyip oturun :smiley:

3 Beğeni