Halpernin tr de gold olup stage de yorum yaparken susmaması ve ve oyuna dair hiçbir şey bilmemesi

abi bence halpern atılmalı siz ne düşünüyosunuz ?

Halpern yanlış bilmiyorsam EUW’da dia, ayrıca ligin açık ara en iyi analisti ki Esporin’de yaptığımız yılın ödüllerinde Halpern en iyi analist seçilmişti zaten. Oyun bilgisi Hetze ile beraber en yüksek kişi. Aynı zamanda eski koç olmasından da gelen bir bilgi birikmişliği var. Biri VFŞL’den kovulacaksa en son isim Halpern olmalı.

3 Beğeni

Halpern oyun bilgisi yüksek birisi ve gayet mantıklı yorumlar yapıyor. Birisinin oyun bilgisi çok yüksek olabilir ama mekanikleri oyunda yükselmesi için yetmez. Yada oyunu oynamaktansa izleyici olmayı daha zevkli bulur… Kısacası analiz yapanları oyunda ki liglerine bakarak ‘’ oyunu bilmiyor ‘’ diye eleştirmek baya mantıksız.

3 Beğeni

halpern eski profesyonel oyuncu ve tbf de oynamış birisi :smiley:

3 Beğeni

Analiz masasında işi olmayan biri olmuyor, noel dayı bile oyun bilgisi yüksek birisi. Ama orada bir naru görmek ayrı bir tat.

naru, 2 kelimeyi birleştirip konuşmaktan aciz. o’na da dikkat etmek lazım.

1 Beğeni

Sen kimdin knk? :smiley: neyse atarlar artık sen dediğin için tr nin en iyi analistini.

Halpern eski profesyonel oyuncu ve oyun bilgisi gayet yeterli. Sen o adama hiçbişey bilmiyo diyosan muhtemelen sen bilmiyosun. Gold falan dediğine göre sen de plat 4sün sanırım :D:DD

Halpern’in oyun bilgisi senin evrenle ilgili bildiğin her şeyden daha fazladır sevgili 15 yaşında kardeşim.

Don’t feed the troll

3 Beğeni

şaka mı bu? tbf görmüş Dr. Halpernden bahsediyoruz değil mi? :slight_smile: bence sen ötede boş yap dostum :smiley:

Halpern bu soruyu ilk geldiğinde söledi zaten işin mekanik kısmını yapamıyorum arkadaşlar bilgi kısmıylada bi yere kadar oluyo diyor adam zaten haftada 1 2 oyun atıyor kendisi oynamaktn çok izlemeyi tercih ediyor bu konu tartışmaya kapalı