Haftaya kim kazanır? FB VS SUP

• FB :ox:
  • SUP :owl:

0 oylayanlar

Eğer FB diğer takımlara yaptığı hataları tekerrür ederse SUP’un kazanması işten bile değil. Eğer FB’de bu hatalar düzelmişse eşit bir maç olacağını düşünüyorum. Bu eşitliği bozabilecek bazı etkenler.

SUP lehine:
-Japone Farfecth’e üstünlük sağlayabilir
-Armut Hirit’e üstünlük sağlayabilir
-Stomaged Mojito’ya üstünlük sağlayabilir

FB lehine:
-Holyphoenix Zeitnot’a üstünlük sağlayabilir.
-Blue Bolulu’ya üstünlük sağlayabilir.

Bence maçı Orman-Orta koridor ikilisi baskın olan kazanacak.

Sup ezer

Maç oynanırsa form anlamında SUP’un kazanacağını düşünüyorum. Ama bence lig ertelenecek ve Halpern reis de daha çok video yapabilecek xd

lig nisan ayına kadar ertelenecek bence maç falan olmucak haftasonu. ama online olarak oynayabilir bence . büyük ihtimal online olur.

2 Beğeni

SUP bu formuyla 19-20 gibi bitirir maçı.

1 Beğeni

fenerbahçe takımını tutuyorum ama esporda başarı istiyorum o yüzden supun msı gitmesinii isterim çünkü yurtdışında başarı lazım

sıkı bir fenerbahçeliyimdir sporda

Tuttuğun takım olarak SUP’u seçmişsin?

1 Beğeni

evet

Iki takımda çok çok formda değil Supunda Fb ninde son dönemdeki galibiyetleri çok temiz değil. Ben bunu playoff garantilemelerine yoruyorum. Bazı şeyleri deneme lüksüne sahip bu takımlar. Genel olarak benim favorimse Fb Hirit ve Blue çok ayrı oyuncular armut ve boluludan en az 1 tık iyi duruyorlar. Holy,Farfetch ve Zeitnot ,Japone alt koridorlarının birbirlerinin üzerinde çok büyük fark yaratacagini sanmıyorum. Stomaged kötü oyuncu değil ancak Mojitonun takımına verdigi ekstra katkıyı ondan görmedim. Mojito, alınması gereken riskleri alıyor ,genelde sonucunu olumlu aliyor ,olumsuz aldıklarıda insanların gözüne batıyor. Mojito Fb için bence kesinlikle zayıf halka degil. Günün sonunda lig ertelendi kim daha iyi hazırlanırsa o alır. Herkese iyi taraftar.esporinler.

1 Beğeni