Hades AMA

Merhaba arkadaşlar, yarın burada bir soru cevap etkinliği yapacağım, saat 14.00’ten itibaren cevaplamaya başlayıp elimden geldiğince fazla soru cevaplayacağım.

Bana aklınızdan geçen ve istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz!

16 Beğeni

@VilkoVal Devam etmeyi ben de istedim managment de. Destek transfer etme imkanı varmış ama bu bana söylenmedi ve mevsim bitiminde öğrendim. Bu alternatifi biliyor olsaydım büyük ihtimalle destek olarak devam etmezdim…

6 Beğeni
  1. sorum msi’dan sonra oluşan ve günümüzde de devam eden tepkilerden sonra ne hissettin?
    2.sorum . nerelerde yanlış yaptığını soloq ’ da iyi iken neden stage’de performansını yansıtamamanın sebebi nedir.
1 Beğeni
  1. Msi’dan sonra verilen tepkilerde taraftarı haklı görüyordum ama bunun bu kadar uzun süre devam edeceğini tahmin etmiyordum. Bu durumu düzeltmemin tek yolunun iyi performans göstermek olduğunu düşünüyorum ve bunu motivasyon olarak kullanmaya çalışıyorum.
  2. Fenerbahçe’de geçirdiğim ilk mevsimde iyi oyuncularlaydım ve buna adapte oluyordum bence performansım gelişiyordu. 2. mevsim nişancı olarak devam etseydim iyi performans gösterirdim diye düşünüyorum.
5 Beğeni

Taraftar baskıları hayatını etkiliyor muydu? Etkiliyorsa nasıl etkiliyordu?

Ben bu baskıyı performansımı geliştirmek için motivasyon olarak görmeye çalışıyorum ama taraftar hayatımdaki insanlara bile beni flameleyen mesajlar atıyordu.

4 Beğeni

Çok sempati duyulan bir oyuncuydun. Ama fenerbahçeye gittikten sonra bu halini devam ettirmek yerine taraftarı parçalamaya bi holigan gibi davranmaya tribüne oynamaya başladın. Ve saygı seviyesini korumadığını düşünüyorum. Daha fazla uzatmaya gerek yok, neden?

2 Beğeni

Aslında benim yaptığım yurtdışındaki oyuncuların ve takımların da yaptığı ve herkesin bundan gayet eğlendiği bir şeydi ama tcl’de oradaki gibi eğlence unsuru olarak görülmedi. Amacım renk katmaktı, bölmek değil.

5 Beğeni

kış mevsimi ezici bi üstünlüğünüz vardı, yenilmeniz süpriz oluyordu. Ama senin Özellikle Galatasaray’a karşı küçük düşürücü, aşağılayıcı bi tavrın var şeklinde görünüyordu. Fakat haklısın atışmalar dozunda olduğu müddetçe renk katıyor bu sektörede katılıyorum.
Cevabın için teşekkür ederim :heart:

Destek oynamak senin tercihin miydi, yoksa takım destek bulamadığı için fedakarlık mı yaptın?

Eğer senin tercihinse, neden destek oynamak istedin?

Çok genç ve mekanikleri sağlam bir oyuncusun. Türkiyede e-spor taraftarlarının çoğunluğu henüz adölesan çağda oldukları için topluluğun gazına gelip seni durmaksızın linçliyorlar. Bu kadarının da fazla olduğunu düşünüyor musun ya da ne hissediyorsun onlara karşı?

Devam etmeyi ben de istedim managment de. Destek transfer etme imkanı varmış ama bu bana söylenmedi ve mevsim bitiminde öğrendim. Bu alternatifi biliyor olsaydım büyük ihtimalle destek olarak devam etmezdim.

Takımın ihtiyacı olduğu için istedim.

5 Beğeni

1-Bu sene yaşadığın en büyük pişmanlık(varsa) nedir?
2-Soru değil görmeni istiyorum sadece.Yayıncıyken gıcık alıyordum senden ama bursaspor’da kariyerine başladığından beri destekliyorum seni.Umarım tekrar tepeye oynayabilirsin.

1 Beğeni

https://www.youtube.com/watch?v=2MtOpB5LlUA Kono Giorno Giovanna yume ga ARU!

1 Beğeni
  1. Pişmanlık demeyelim de yanlış diyelim, desteğe geçmemdi.
  2. Teşekkür ederim.
2 Beğeni

şuan sorabılıyor muyuz ?

Evet şu andan itibaren sorabiliyorsunuz.

2 Beğeni

Hangi pozisyonda devam edeceksin? Gelecek için planların neler? :slight_smile:

3 Beğeni

Nişancı olarak devam edeceğim. Şu an için planlarım soloq’da yüksek sıralamada kalmak ve beğendiğim bir takımdan teklif gelene kadar FA kalmak.

2 Beğeni

Öncelikle kariyerinde başarılar diliyorum.Benim sorum şu:Fenerbahçe malum genç yeteneklere önem veriyor ve yüksek soloq puanları olan oyuncuları transfer ediyor ancak transferden sonra oyuncuları geliştirmede de bir o kadar yetenekliler mi?Senin gelişimin için sence uygun ortamlar hazırlandı mı?Dönüp baktığında FB gibi taraftar baskısı yüksek bir yer yerine zamanını IW tarzı 5 genç türkle oynayan veya farklı eu masters takımlarında mı geçirmeyi tercih ederdi yoksa?

2 Beğeni