Golden Guardians Closer - Soru Cevap

Merhaba, çoğunuzun bildiği gibi bu sene LCS’te Golden Guardians forması giyeceğim. Sezon başlamadan önce hem buradaki ortam hem LCS hakkında merak ettikleriniz hem de başka konularda sorularınız olabileceğini düşünerek bir soru cevap yapmaya karar verdim.

Amerika’da olduğum için saat farkı dolayısıyla soruları pazartesi sabahı yanıtlamaya başlayacağım, sorularınız için şimdiden teşekkürler <3

6 Beğeni

Amerikalı takımların çalışma süreleri ve düzenini merak ediyorum.

RYL ve GG’deki günlük programını yazabilir misin? İki tarafı kıyaslayınca, ne kadar freetime’ın oluyor?

6 Beğeni

Öncelikle seni çok seviyoruz bizi gururlandirdın.

Sorum: şuan lcs’te çoğu kişi tarafından power rankiglerde sonuncu sıraya konuluyorsunuz ,sizin bu split ki hedefiniz ne, takım olarak bir tür geçiş senesi mi ,yoksa bu split play-off’a kalma hedefiniz var mı?.

3 Beğeni

Bu sene itibariyle LCS’deki takımlar antrenman saatlerini sabah 12-akşam 5 olarak değiştirdi ve bu zaten bizim Türkiye’deki kullandığımız sistemdi.O yüzden çalışma süresiyle ilgili benim için birşey değişmedi.

Düzene gelecek olursak burada herşey çok daha profesyonel ve gelişmiş diyebilirim.Koç sayıları daha fazla,bir takımın 3-4 koçu olabiliyor.Bunlar da oyunculara pozitif olarak çok şey katıyor.

3 Beğeni

Abi çok soru cevaplama takımdan atarlar :slightly_smiling_face: kendimizi soloqda gelistirmek istiyorsak armutu izlememek faydalı olur mu ? Tavsiyelerin için teşekkürler başarılar

2 Beğeni

Tarafsız olarak bakarak LCS ormancıları arasında kendini kaçıncı görüyorsun? Diğer takımlara karşı takım olarak şansınız nedir? Kişisel hedefin nedir?

Artık bu takımdan atma esprisini yapmayın gerçekten çok sıktı, kendini geliştirmek istiyosan armut izlemek faydalı olmaz beni izleyebilirsin.

15 Beğeni

seni wolfteam zamanlarından takip eden ve çok seven takipçilerine söylemek istediğin şeyler var mı :smiley:

1 Beğeni

:heart: :heart: :heart:

1 Beğeni

İlk önce başarılar, ilk sorum uyum sağlayabildin mi? Diğer sorum ise royal olayı hakkında ne düşünüyorsun?

1 Beğeni

Neden türkiye’de ki esporculardan lec,lcs akademisine giden oyuncu yok .avrupalılar-amerikalilar mı tercih etmiyor yoksa türkler mi maaş dolayısıyla tercih etmiyorlar?.

Closer NA’ de gitmek istediği takım hangisiydi ve kadrosunda hangi oyuncularla oynamak isterdi.Ve Euw yada NA 2’sinden birini seçse hangisini seçerdi takım olarak?

Bence Türkiye’de dışardan görüldüğü kadar iyi oyuncu yok veya abartılmış oyuncular var.Benim iyi olarak gördüğüm az sayıda isimler ise akademi takımını tercih etmez diye düşünüyorum.

Türkiye de ki durum hakkında ne düşünüyorsun ,Royal Youth kadroyu dağıttığını duyurdu ,Royal bile böyle bir duruma düşüyorsa ne olucak ?lLigin kalitesi git gide düşüyor,takımlarımız bunun için ne yapmalı?

1 Beğeni

Son 2 sezondur TCL’den RY yurt dışına oyuncu gönderiyor? Sizi diğer takımlardan bu konuda farklı kılan şey neydi?

2 Beğeni

Gerçekten TCL’in git gide küçüldüğünü düşünüyorum.Bunu dışardan izlemek ve farketmek benim için çok üzücü.Ne yapılacağını bilmiyorum ama umarım sponsor destekleri artar ve takımlar oyunculara/evlere daha fazla bütçe ayırabilir.

LoL’den sence para kazanmaya başlar takım sahipleri? Sponsor desteği ne zamana kadar sürecek?

Closer abi öncelikle başarıların için tebrik ederim.
Ben klasik olan sorulardan bir şey sormak istiyorum.Kendimizi challenger seviyesine getirmek için kısacası geliştirmek için napmalıyız? Ve mesela birini izlerken nelere dikkat etmeliyiz ? İyi günler ligde başarılar :=)

Bugünki yayında bahsettiğin Sercan ile Amerika Vlogunu ne zaman yapmayı planlıyorsun

1 Beğeni