Galatasaray'daki Sorun?

Arkadaşlar sizce Gs Espor’daki sorun nedir? Bugün 3. maçını oynadı ve 2. yenilgisini aldı fakat 3 maçın hepsini de kötü oynadı. Ligdeki kadro kalitesine oranla en kötü oyunu oynayan takım belki de Gs. Ben birebir oyuncu kalitesinden çok takım uyumu ve makro sıkıntıları olduğunu düşünüyorum, bu da büyük oranda ormancı performansına bakıyor bence. Sizin görüşleriniz neler?

Takımda jungler yok roulette soru işaretiydi zaten ayrıca muhtemelen calları tolerant veriyordur o da sıkıntı.

Çerez yeterince dövmüyor demek ki :wink: (yayınları izlememiş kişiler için ciddiye almayın)

Görünen o ki ana problem koç Lynx’te ve jungle Roulette’de.

Roulette en basindan beri bildiğimiz gibi evelynn otp ustun yetenekli complate bir oyuncu değil. Ayrica bu oyunun tek sebebi roulette olamaz takimca rekabetçi alandan uzak kaldiklari için bence oyunlarda bir gerileme var.

1 Beğeni

Maçın ilk 17 dakikasını GS, SUP’un dominant dönemlerindeki gibi oynadı resmen.
ilk kan + ilk kule + 3 ejder bunların hepsini 17 dakikada aldılar. Özellikle ejder + alamet hazırlıklarında gerçekten iyi gözüktüler ama bu dakikadan sonrasını anlamak mümkün değil.

  1. ejder çıktığında GS pozisyon alıyor. Aphelios’u yakalayıp düşürüyor ama ejdere dönmek yerine skor kovalayınca savaş dönüyor DP ejderi de alıyor.

Peki tamam bir hata oldu sendeledin ama değişen birşey yok ki. 5 dakika bekleyip 4. ejderi zorlamak varken gidip baron yemlemeye karar veriyorlar. Halbuki birşeyler zorlaması gereken taraf DP.

Baronda bitmek bilmeyen bir yemleme. Önce mid kulesi gitti sonra saçma sapan bir savaşla katliam verdiler. Burdan sonrasını seyretmedim.

Bireysel olarak bence Tolerant ve Roulette felaket formsuzlar. Ragner ve Köfte idare ediyor. Padden da en formda halinde değil ama diğer dördünün toplamından daha iyi görünüyor.

En büyük sorun belli ki shotcall. 3 ejderden sonra sadece 1 tane doğru karar verseler kaybetmelerine imkan yoktu. Shotcall bence şu an Roulette’tedir ama başka birinin yapması gerektiği çok açık.

Umarım çabuk toparlanırlar. Daha fazla özgüven kaybı olursa çok sorun yaşarlar. Köfte ve Tolerant bence bir şekilde toparlar ama Roulette boş geçen dönemde bırak gelişmeyi, geriye gitmiş gibi görünüyor. Stomaged şu takım için acayip iyi bir transfer olur ama zor tabi.

geçen mevsim oynamadıkları için oyuncular birbirine uyum sağlayamamış daha. ilk 10 maçtan sonra düzelir.

Cidden bi stom lazım bunlara