Fenerbahçe

Önumuzdeki sezon için genc ve kuvvetli bir kadro umit ediyorum. Şu anlik hiçbir soylenti ve transfer hareketliliğide olmadiği için sizinle tartişalim. Onumuzdeki sezon blue nunda lecin orta karar takimlarindan birine transfer olabileceğini dusunuyorum vit sk gamin vs
Onumuzdeki sezon midkidi bufflayip mide koyucaklamis gibi cok kuvvetli hislerim var umarim boyle birsey olmaz midkidin henuz yeterli seviyede olmadiğini dusunuyorum oteyandan ksaezi cok begeniyorum ve en ust seviyeye oldukca yakin goruyorum serin bolulu ve kenzukenin hemen arkasinda umutla yan yana gibi hatta yasi itibariyla belki usttekilerin onune gecebilicek duzeyde kadrom şu sekilde

Üst - Rare(Nekadar iyi oldugu farkedilmiyor) - hirit(mumkunse)
Orman - İmport - Robin(champ pool duşuk buluyorum)
Orta - ksaez - xkenzuke
Nisanci - Kaori - Alive(mumkunse) -Black
Destek- Sparz - Absolute

Bu adamlardan herhangi 5 i mukkemel çalisir diye dusunuyorum sizin beklenen kadronuz nasil

Kaoriyi SUP alacak onun dışında okey kadro

sana şöyle diyim rare almazlar geçtim robini de almazlar import iyi gider ksaez çok acemi onu alcaklarına serini alırlar (gerçi blue hala kadroda ama teklif gelirmi bilmem yurt dışından) kaori ya sup ya fb olur ama aliveı isterim destek baho kalabilir

Play-off yapamamış ve sadece 1 mevsim iyi oynayan bir oyuncu (Blue) LCS’in son sıra takımlarının bile takmayacağını düşünüyorum. Biraz daha iyi oynayıp Worlds yaparsa BELKİ. O da belki ama. Closer ligi 3 split yok etti. (2019 Kış da tek rakibi Kirei’di o da import zaten.) Adam Golden Guardians gitti ve bu takım playoff yapamamıştı.

Daha takımını playoffa taşıyamıyorsa iyi bir oyuncu degildir zaten Ksaez e bak adam neler yapıyor

sadece 1 mevsim iyi oynayan blue dediğin geçen mevsim takımı tek başına sırtlamıştı msi gidebilseler direk yurtdışındaydı çocuk bide alttaki kötü oyuncu falan demiş yazık kafana xD

Bu mevsim ne yaptı? Oynadığı 2 maçtan 1’inde lane i kaybetti. Playoffa giremedi.
Closer ne yapmıştı : 3 mevsim ligi smurfledi, ancak LCS’ e gitti. Royal Youth’u taşıdı adeta.
Broken Blade ne yapmıştı : 2 mevsim ligi darmadağın etti. 2 mevsimde de açık ara en iyi toplane oldu. Worlds’e gitmedi BB fakat hep yükselen ve 1 mevsim iyi oynayıp sonrakinde trolleme gibi bir olayda yapmadı.
TSM’e gitti adam.

Hades kankasının yanına gitsin Almanya Yerel Liglerine. Oralar alır şuan onu.

1 Beğeni

ben bu mevsim bişi yaptı demedim zaten ama açık trnin en iyi 3 mid lanei arasında sırlama değişir ama bolulu blu ve serin o kolutpu kimseye kaptırmaz bu kadar ağır haterlınızı anlamıyorum

İyi oyuncuyu çok iyi oyuncu yapan şey ve LCS’e gitmesini sağlayan şey tek başına oyunculuk değil. Bunu Broken Blade de söylemişti. Oyunculuğun kadar karakterin de iyi olması gerekir. Takım içi davranışlarının da iyi olması gerekir. Profesyonel olman gerekir. Blue’da bu yok.

1 Beğeni

peki sana şunu sorucam blunun takım içi kötü olduğu kim söyledi takımdan gönderilince sağ sola havlayan farfomu mojito öyle bir eşy yaşanmadı aramız gayet iyidi diyo ayrıca bi anda farfo tüm takımalrda kıymete bindi 1 sene önce herkesin anasına sövdüğü adam

Holy’nin de ayrılması Blue yüzünden. Hades olayı falan varmış onu duydum ondan emin değilim fakat sanırım o da Blue yüzünden ayrılmış.

1 Beğeni

Bir takımda support takımdan gönderiliyor. Bu support Adc’nin bundle’ı, yakın arkadaşı ve en iyi anlaştığı adam. Jungle’ın da adc nin de haberi yok bu işlemden. Fakat Blue’nun haberi var? Hatta haberi olduğu yetmiyor gibi bir de yok şöyle yapıyordu böyle yapıyordu demek ki yönetime bunu ileten kişi Blue. Daha sonra farfetch’in açıklamalarından sonra koça ağlayan kişi Blue. Blue farfetch’in anlattıklarından hangisini yalanlayabildi? Takımın koçu bile kalkı ve Farfetch haklı dedi sen hala bana kanıt diyorsun? :smiley:

1 Beğeni

peki bişi sorucam belkide yönetim holye biz takıma japoneyi getirmek istiyoruz ve farfo gidicek ya sende gidersin yada japoneyle oynarsın dediler böyle bişi olma ihtimali yokmu

Bu dediğin olsa Holy benim bu olaydan niye haberim yok desin? Farfetche durumu söylerdi bana dediler diye. Holy’nin haberi yok yok. Farfonun açıklama videosunu seyret istersen bir daha ya da çıkar şu At gözlüğünü. Bu FB taraftarlarının hepsi mi böyle çözemedim.

bunun at gözlüğü ile ne alaksı var bunun sence böyle birr olay olsa holy evet ben istedim dermi adamın en yakın arkadaşı deilmi

Sence Farfetch çıkıp Adcnin haberi olmadan nasıl support değiştirdiniz dediğinde Holynin haberi var ise ve haberi yokmuş gibi davranıyorsa biri de çıkıp saçma sapan konuşma holy nin haberi var hatta japone ile oynamak istediğini söyledi dese. Holy nin bu yalanı basit bir şekilde ortaya çıkmaz mı? Abi iq’um düştü yeter gari daha senle tartışmıycam tamam sen haklısın SUÇLU FARFETCH BLUE ADAMDIR KATNAY daha da büyük adamdır gg wp bu ne ya

resmen çoluk çocukla uğraşıyorum ya

tamam büyük kardeşim senin attığın yorumlara bakınca fb haterı olmadığını görmek zor ben seni engelliyorum kendini gibi ‘BÜYÜK’ yaştaki insallarla uğralırsın

Rare , yıllardır kendini tam olarak ispatlayamadı böyle bir riske girerler mi sanmam. gerisi güzel kadro