Fenerbahçe Next Split

+FB Blue nun gitmesi durumunda alternatif mid kimi bulur?

• Ben Envy Carry yi dusunuyorum gecen sezon Blue ve Bolulu varken çok dikkat çekmedi fakat unicorns of love a transfer oldu. Bence mukemmel bir orta koridor mekanikleri ust duzey poolu biraz dar. Fakat oynadiği sampiyonlari olağan ustu oynuyor henuz 19 yaşinda türk statüsünde. Tek sıkıntı Unicorns a yeni gitti orda oynuyormu gelebilirmi bilemiyorum bu sezonn prk izleyemedim.

• Hiç kimseyi bulamazlarsa idareten 1 sezon Frozen gelsin oynasin. Hala bizin ligimiz için ortalamanin ustunde bir oyuncu ve uygun fiyata 1 sezon FB de seve seve oynar diye dusunuyorum.

+FB Hirit giderse yerine kim bulunabilir?

• Untara bir olasılık.

Yorumlarınızı bekliyorum

Frozen’in geleceğini sanmıyorum. Bu split sonrası Kore’ye dönecek ve %90 Koç olacak.

Hirit giderse yine yeni Ruin & HiRit bulunması gerekecek. Ne yaparlar bilmiyorum ama, takımlarında berbat oynayan ama mekanikleri yüksek olan adamları getirebilirler.
Griffin’in oyuncularına teklif yapılabilir. İlgili tweet

Untara fbnin aradığı top lane değil yeterince domine edemiyor. Takım player gibi eline Gnar ver takım iyi oynarsa kazandırır.

untara hiritten daha taşıyıcıydı yalnız. hiritin lig boyunca 1 vlad oyunu var taşıdığı o da yanında zilean var diye. bi de final serisi var oyun oynadığı. meh

Hirit sezon boyunca en iyi top laneydi reis yiğidi oldur hakkini yeme counter match uplari kaybetmiyor. Geriye dusmuyor kamplanirsa oyunu dengeli goturuyor. Karsi topu surekli presure liyor takimina yardim etmesin diye. Ustune oynandiğinda rakibe bisey vermiyor. Takim savaslarida umulmadik olani buluyor ve hep takimina en iyi ortami sağliyor.

Naehyun alsınlar mide Blue giderse.