FB Gidişat & Destek

Son durum itibarıyla beklendilerden cok uzak bir takım var. Kotu sonuçlar takım içi anlaşmazlıklara ve sorunlara yol açtığını seziyorum. Takım içi sorunlara çozum odaklı yaklaşımlar yapılmak zorunda ;
1-Craftx in herşeyi doğru yapamayacağini farketmesi ve seçim yasaklamadan tamamen elini çekip enatrona birakmasi gerekmekte
2-Sacre 1-2 hafta daha sabırla izlenmelı oyunu gerçekten bu ise yollar ayrilmali ve acil hirit(zor ihtimal) veya Rare sezonun geri kalanı için takima dahil edilmeli
3-Kotu sonuçlardan doğan takim içi diyolaglar sonraki maçlardaki performanslari cok etkiliyor. Kendini duzeltmesinr rağmen etrafinda çok(kisi sayisi olarak değil miktar olarak) flame yapıldiği için bundan en cok etkilenen Mojito. Yuksek ozguvenle doğru kararlarla oynamali fakat. İzlediğimiz maçlarda nerdeyse kendi kararlarini vermeyen korkak bir mojito goruyorum uzuluyorum.
4-Sağlam mentaliyle takimida en guvendiğim oyuncu bahadir. Fakat Holly nin istikrarsiz oyununu ayakta tutmaya yetmiyor. Holly kendini çok kotu hissediyorsa birkac maç dinlendirlmeli neos son derece formda eminin daha iyi donecektir.
5-Takimda herşeyi çok iyi bilme ve takımın kendisi olmadan ayakta kalamayacağini dusunme alişkanliği olan oyuncular var. Nekadar kendini oyle gormese ve kendini aslinda bazen ofkesime yenik duşuyorum gibi nitelendirse de bu kibirli tavir oynadiği ust seviye oyundan uzaklaşmasina ve başarisiz gozukmesine yol aciyor. Benim bildiğim iyi oyuncular takimi iyi yada kotu oyunda fark yaratmasini bilir. Fark yaratmak zorunda olduğu için değil baskisiz kendi oyunu daha iyi olduğu için

Son olarak FB yonetimi ve yonetime yakin insanlar bizi Flamer sabirsiz ve boş konusuyor olarak goruyor. Aslında tek derdimiz Daha iyi bir takım gormek. Bu herkezin değişmesi demek değil. Gozlem yapmak harekete geçilmesi gereken yerde duygusal davranmamak demek. Biz Fenerbahcenin dusmani değiliz. Takimin alehine calişmiyoruz. Bizde takimin bir parçasiyiz siz istesenizde istemesinizde. Biz fenerbahçe kazanirkende burdaydik kaybederkende. Sizden oncede biz fenerbahçe için sevindik, üzüldük. FENERBAHÇE’NİN taraftarini sevin dinleyin kizarkende, severkende…

Sizlerinde çozum onerilerini veya yanliş birsey soylediysem duzeltmelerinizi dinliyorum.

Takımda sorunsuz şekilde performans veren tek kişi Sacre ama herkes direk Sacre’yi sorun olarak gösteriyo. Sebebi gözlerinin çekik olmaması sanırım. Ben sana sorunu söyliyim. Mojito tamamen coinflipe döndü. Blue formsuz. Japone şuanki oyunuyla platta bile maç satıp durur. 40. dakikada midi saçar tohumla baron pitine sokması, tahm ile flank atmaya çalışması falan filan. Bunları görmemek için kör olmak lazım. Siz hala Sacre’ye sallıyosunuz.

Ek olarak: Farfonun bu kadar formdayken ve Holy ile uyumluyken Holy’nin haberi bile olmadan gönderilmesinin Holy’ye olumsuz etki ettiği de görülüyor. Takımda çok çok mutlu olmadığını düşünüyorum.

Katılıyorum. Sacre tamam belkı cok üst düzey işler yapmıyor, ama kötü de oynamıyor. Kötü oynayan takımda cok iyi görünmek zor zaten. Farfechin performansına gelınce suan ki japoneden kat kat iyiydi. İsimler bısey ıfade etmiyor.
Suanki sıkıntı supun gecen sezonki sıkıntısıyla aynı. Kim ne derse desin flame in, baskının oldugu bir yerde kımse istediği oynu oynayamaz. Blue toksik hareketler yapıyodu eger hala devam edıyorsa sıkıntı belkı de oradan cıkıyodur bılemıyorum…

Sacre kotu oynuyor durumun sorumlusu demiyorum. Fakat stabil oyunu VFŞL toplanelerinin bile uzerine çikamiyor. Dümdüz kazandigi lane neredeyse yok ya eşit ya kaybetmeyen oynayabiliyor. Hedef gosterilmesinin sebebide takdir edersiniz ki import olmasi. Eğer fark yaraticak bir oyuncu değil ise neden yabanci oyuncu alinsin. Sebebinin gözleriyle bir alakasi yok. Ayni evin içinde hirit başka bir import du sacre başka bir import.