FB 1 MAÇTA TÜM HEYBETİNİ YIKTı

Başlarda çok inanarak desteklediğim ve şampiyon olmasına garanti verdiğim takım BJK maçında biraz moralimi bozmuştu fakat bugün DP maçında oynadığı oyun ve saçma sapan kararlar inancımı oldukça yaraladı

Oyun başındaki alt koridorda Wendelbo nun gereksiz yere 2 kere ölmesi beni adeta çıldırtırken 4/0 bi Aphelios un olduğu takım savaşından önce Barona başlanması
Diana gözükmezken ısrarla barona devam edilmesi bu kadarı da olmaz dedirtti
Mojitonun 1v5 kalmışken de daha 2k canı olan barona düz koşarak ölmesinden ve oyunun sonuna doğru Wendelbo nun yine aptal gibi tek başına 5 kişinin üzerine atlamasından bahsetmiyorum bile
Çok utandım maçı izlerken FB adını taşıyan oyuncuların bu şekilde oynamaması gerek
Hiriti de tebrik ediyorum gerçekten her maç takım kötü olsa da elinden geleni yapıyor
Umarım bu saçma sapan oyunlara bir çözüm üretirler özellikle Mojito ve Wendelbo yeter.

3 Beğeni

Evet katılıyorum. Her zaman ki 1907 Fenerbahçe takımını göremedik. Sanki Wendolbo eski haline döndü, Mojito tilt oldu. Ama en çok üzüldüğüm taraf ise, Blue ve HiRiT’in çabalarının boşa gitmiş olması gerçekten çok üzücü. Bu kadar iyi bir sinerji ile gelmiş bir takım neden böyle anlam vermek çok güç.

1 Beğeni

Haha bu daha başlangıç çeyrek final bile göremezsiniz inşşş

3 Beğeni

İnş

çok kansersin lan tokatlayasım geliyo seni xd

doğru diyorsun ama tüm heybetini de yıkmadı bence hirit ve blue ligdeki en iyi oyunculardan eğer böyle basit hatalar yapılmazsa yenilmeden devam edebilirler…

Fazla gömülmüş hirit bir şekil şampiyon edecektir takımı

Maç kaybedilince karalara bağlayan taraftarları anlamayacağım hiçbir zaman. Hatalardan ders çıkarılabiliyorsa bazen yenilgi bir galibiyetten daha değerli olabilir.

2 Beğeni

Sen de haklısın gerçi umarım ders alırlar

Mevsim başı tahminde bulunurken FB’yi 5. sıraya yazmıştım çünkü:

• Wendelbo intlemeye başlayınca takımı da tilt edebilir
  • Maç içinde işler kötü giderken shotcall sıkıntısı olabilir
  • Hirit sadece FB’de değil, ligdeki tek koreli olduğu için ciddi uyum sıkıntısı olabilir

Aklımdaki sebepler bunlardı. İlk ikisi maçta net göründü ancak 7 maç 5 galibiyet varsa bence wendelbo’nun 1 maçlık inti kabul edilebilir. Adam wendelbo sonuçta :slight_smile:

Hirit’e ne diyeyim bilmiyorum takıma iş bırakmadan tek başına aldığı maçları geçtim kaybedilen 2 maçta bile fark yarattı. “Uyum sorunu falan yok, tek sorun beni nasıl durduracakları” dese hakkıdır :slight_smile:

Bence en önemli sorun oyun dengedeyken (ya da 1-2 adım gerideyken) verilen kararlar. Özellikle playyoff’ta stresi yüksek bir maçta bugünkü gibi bir baron kararı olursa bütün seriyi etkileyebilir. O yüzden bence bu maç FB için geçen hafta erken kopan BJK maçından çok daha önemli ve ders çıkarılması gereken bir maç oldu. Belki de Werther’in dediği gibi doğru dersler alınırsa zaten lig sıralamasında çok sorun yaşamayan FB için faydalı bir mağlubiyet olabilir. Zamanla göreceğiz.

2 Beğeni