Esporin Taraftar'da gördüğünüz hatalar, eklenmesini istediğiniz özellikler neler?

Selamlar, Esporin Taraftar henüz beta sürecinde olduğu için birçok hata ve eksik gözünüze çarpacaktır.

Bu konunun altında hem gördüğünüz eksiklikleri hem de “şu özelliğini ekleseniz güzel olur” diyeceğiniz şeyleri yazabilirsiniz. En kısa sürede düzeltmeye ya da yapamayacağımız bir şeyse neden yapamayacağımız konusunda bilgilendirmeye çalışırız.

7 Beğeni

Karanlık mod mümkün olan en kısa süre içerisinde eklenmeli, artık bir standart çünkü.

6 Beğeni
  • Foruma girince konu başlıklarının sağında son cevap verenlerin avatarları var. Mouse’u bir avatar üzerine getirdiğinizde kişinin nick name’i değil doğrudan kayıt esnasında yazdığı ismi çıkıyor. Bunun düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum.

• Kullanıcıların kişisel bilgi ve ayarlar kısmına ulaşması daha kısa ve belirgin olursa güzel olur. Eklediğim resme bakın ayarlara ulaşmak için nick’e tıklamam lazım ama “Boydred” yazısının link olduğu hiç belli değil tam tersine soluk görünüyor. İlk girişte bulmak için bayağı aramıştım :slight_smile:
    Ekran Görüntüsü (1733)

• Mümkünse daha fazla tema rengi eklensin.

Şimdilik gördüklerim bunlar, kolay gelsin.

Kısa bir süre sonra bu özelliği sunacağız

2 Beğeni

Öncelikle profil kismimizda aldığımız like disslike gibi bir birikimin olmasi bu birikimin loldeki liglercesine yukselebilmesi böylece bir soru soruldugunda cevap veren kişinin ne kadardir buralarda olduğu ve ne kadar yardimci olabilecegi kolayca bir sistem olarak anlasilabilcegini düşünüyorum bu sistemde yanit verdikce verdigi kisilerin like yada disslike butonunu kullanmasini biriktirmesini saglayabilir

mobil uygulaması var mı ben göremedim de henüz

3 Beğeni

Lol Yurtdışı yerine LCK,LPL… gibi ayırmanız daha iyi olur bence

5 Beğeni

Henüz yok ama üzerinde çalışıyoruz, kısa süre içerisinde aktif edeceğiz, önceliğimiz o yönde.

11 Beğeni

Valla ben LCK VE LPLi VFŞLden daha çok takip ediyorum. Benim isteğim bu yönde olur olmaz orasını bilemem

herşey çok güzel elinize sağlık.

1 Beğeni

Bence o şekilde uzun olur, bütün ligler göz önüne alınınca çok fazla lig var, ayrıca çoğu ligin takip edildiğini düşünmüyorum.

Cevapladığımız yorumu cevapladığımıza dair bir ibare güzel olabilir. Mesela, bir tık sağa doğru olabilir veya cevapladığımız yorumun alıntısı gibi olabilir. Yani mesela bu konuya ait birinin yorumunu cevapladığımda sanki direk konuyu cevaplamışım gibi gözüküyor.

6 Beğeni

Evet bunun üzerinde çalışıyoruz, en başta düşündüğümüz özelliklerden biriydi ancak kullandığımız sistem izin vermedi. En büyük önceliklerimizden birisi bu olacak kesinlikle.

1 Beğeni

@jardeleted kesinlikle gerekli

1 Beğeni

Günün en önemli maçları için tartışma konuları hltv benzeri bir sistemle olmalı.

Bir de reklam eklemelisiniz, verinin büyüklüğü arttıkça size masrafı çok olacak ve gelire ihtiyacınız var.

3 Beğeni

Reklam vermek isteyen olursa kapımız açık olacak, Esporin Taraftar’ın Esporin’in ilk gelir kaynağı olabileceğini düşünüyoruz.

HLTV’den örnek atabilir misin bir kontrol edelim? Ben günün belli bir kısmını HLTV’de geçiriyorum ama yine de tam hangi sayfayı kastettiğini anlamak isterim.

2 Beğeni

discord sunucusu var mı maç günleri insanlar maçları beraber izlerler, konuşurlar veya lol de pre filan bulurlar ? bir de bu forumun karanlık görünümü olsa güzel olur youtube, twitter her şeyi siyah kullanıyorum beyaz görünce biraz saçma geldi teşekkürler.

2 Beğeni

Discord sunucumuz var, lig başlamadan önce aktif edeceğiz.

Sistemde gece modu var ancak bug’lı olduğu için ilk aşamada iptal ettik, düzelttiğimiz gibi aktif edeceğiz, kesinlikle katılıyorum ben de her şeyi gece modunda kullanırım.

1 Beğeni

Desteklenen takımlar kısmında yabancı takımların da olması güzel olur

4 Beğeni

Özellikle lig başladıktan sonra bir mac tahmini özelliği çok iyi olur

2 Beğeni