En iyi ADC

Uzi gittikten sonra buralar karıştı.Bence ;
1-Deft
2-JackeyLove
3-Teddy
4-Mystic
5-Ruler
6-Viper (Viper’ı bu split ligdeki durumuna göre yargılamak yanlış bence.Adam o takımla ne yapabilir ki.Ona rağmen gözüme aşırı kötü gözükmedi.)
7-Hope (çok underrated oyuncu bence.)
8-Rekkles

Sizce şuan sıralama nasıl?

Bu 8 oyuncu arasından sıralamam
1-JackeyLove
2-Deft
3-Teddy
4-Ruler
5-Viper
6-Rekkles
7-Mystic
8-Hope

fakat bunların yanı sıra dünyanın en iyi 10-15 adcsi arasına girebilecek bence Lwx, LokeN, Betty, Kramer, iBoy gibi çok iyi LPL adcleri de var ve bu arada bence HLE’nin kadrosu o mide rağmen 12-6 13-5 yapmasını bekleyebleceğimiz bir kadro, o takımda dünya şampiyonu olmuş CuVee ve Haru gibi oyuncuların yanı sıra Griffin’de arka arkaya 3 split LCK’i domine etmiş Viper-Lehends bot lanesi de duruyor, o takıma dünya çapında bir mid eklediğinizde Worlds bile kazanacak potansiyele sahip bir takım.

1 - Teddy (Teddy deme sebebim çok yönlü bir oyuncu olması. Her türlü oyun stilini oynayabilen bir ADC)
2 - Deft
3 - JackeyLove (Agresifliğini en iyi ve verimli gösteren oyuncu.)
4 - Ruler
5 - Mystic
6 - Viper
7 - Hope
8 - Route (Underrated oyunculardan birisi olduğunu düşünüyorum.)

Rekkles’i listeye koymadım çünkü o kadar da iyi olduğunu düşünmüyorum artık.

Summit top lane değil mi?

Fnatic’te bu split Bwipo Nemesis Hylissang her maçta motor oluyor adamın pekte yapacak bir şeyi yok bence.

1 Beğeni

Doğru haklısın aslında. Ama ben uzun zamandır öyle düşünüyorum sadece bu splitten bahsetmiyorum. Overrated gibi geliyordu bana hep. Teddy Deft gibi oyuncular varken Rekkles sönük kalıyor bana göre.

Route diyecektim kafa karıştı. :smiley:

Aslında Rekkles i bende pek yazmak istemedim millet linçler diye.Loken şuan daha iyi bence.

1 Beğeni

Zaten öyle fakat bence ilk 10-12 adcden biri. Bu arada kendisi Worlds kazanmadan emekli olmayacakmış, G2’ya gitmediği sürece kazanabileceğini zannetmiyorum, veya Alphari Jankos/Broxah Caps falan Fnatic’e gelmediği sürece.

HLE Kuzan…
CuVee biraz form yakalayana kadar HLE Summit…
Viper keşke KT ye gitseydi.

1 Beğeni

Smeb | Tarzan | Kuro | Viper | TusiN bu kadro Worlds’ü alırdı.

1 Beğeni

The Shy
Clid
Rookie
Teddy
Effort

Bu oyuncular toplansa her sene worlds kupa kaldırır

TheShy
Tarzan/Peanut
Rookie
JackeyLove
Ming/Meiko