Dumble a yapılan saygisizlik

Bunu yapan herkes istifa etmeli malum kişilerin azcik adamlığı varsa istifa eder baş harfi zeitnot

1 Beğeni

Pades burada ne alaka onu anlamadım?

Bilmem aklıma geleni yazdm

Zeitnot, Pades’e anlatıyor her şeyi sonuç olarak? Takımın düzenini sağlayamıyorsa sanki bir tık birilerinin sorumluluk alması gerekiyor değil mi?

1 Beğeni

Bide adam sanardik onu baba dedik diye totosu kalkmış hemen

kesin istifa ederler aynen . :smiley: kimsenin umrunda değil herkes oyununa devam edecek ve hiçbir şey olmayacak , sizde 2 güne unutacaksınız hepsini . alayınız saman ateşi . :smiley:

1 Beğeni

Olay Reddit’te trend oldu, Dumbledoge’nin NA’da ne kadar tanındığını bilmediğini düşünüyorum. Ayrıca bir şey olmayacak diye bir şey yok çünkü birileri çoktan harekete geçmiş durumda. Ayrıca bu olayda ismi geçen herkesin artık “Homofobik, insanların arkasından ileri geri tutabilen insan profili” şeklinde sıfatları mevcut. Bakalım ilerde sponsorluklar görüşmelerinde bunlarla karşılaştıkları zaman neler olacak. Biz olayların dışında olan insanlarız, elbet bir süre sonra “Vakti zamanında Dumbledoge’a neler yapılmış öyle” diye hatırlayıp geçeceğiz. Ama bu olayın içinde olan herkes bunu hayatlarının sonuna kadar yaşayacak. Vicdan denilen bir olay da var, ne kadar bazı insanlarda bulunmuyor dense de herkesin sahip olduğu bir şey bu. Her neyse.

1 Beğeni

Normal bir ülkede evet, yönetimden bile böyle bir talep gelmeden istifa etmesi gerekiyor ama dediğim gibi bu normal ülkeler için geçerli. Bizim ülkemizde yukarıda gördüğün gibi istifa dediğni zaman gülen surat ile cevap veriyorlar. Büyüdükleri dönemi göz önüne alırsak çok şaşırmamız gerekiyor.