Dpnin draftları trollemesi

Arkadaşlar ksaezin ilk twisted fate seçtiği günden beri dp draftlarda o veya bu şekilde kendini trollemeyi başarıyor. Üşenmedim baktım ligde açık ara en çok kontra seçim yiyen takım olmasının yanında, son iki üç haftada neredeyse tüm maçlarda takım herhangi bir dakikada takım savaşlarında rakiplerinden güçlü olmuyor. Özellikle ashe olaf ve twisted fateyi asla çalıştıramıyorlar.

dp kötü takım. koç batırmadı dpyi genel kanının aksine. ha koç ekstra işler yapıp takımı uçursa ne hoş (ki onun için de vakit lazım) ama sorun koçta değil. ksaezden başka oyuncu yok. kaori luger potansiyeli olan bi genç adc çıkarmasını beklerdim dpden. waena yerine ksaez çekmeleri güzel hamleydi ama wastenin yeri rhioni mi yani. oyuncu yeteneği olarak ilk 8 takımdan en kötüleri dp ve bjk. bjk de koç etkisi baya ciddi var. dpde koç ileriye götürmüyor ama geriye de çekmiyor. zaten ciddi takip edenler lynx gelmeden önce dpnin çöküşe başladığını farketmiştir. diğer takımlar hem transfer yapınca hem sorunlarını çözünce sırıtmaya başladı dp artık. ligin earlysine iyi başlayan takımlar her sene oluyor bi ölçüt değildi o

Bence Juuzou, Absolute, özellikle ve özellikle bence geleceği çok parlak ve iyi oynadığını düşündüğüm Kireas gayet iyi oyuncular. Sana katılmıyorum. Adc konusu biraz muamma. Rhioni hamlesi bence de biraz gereksiz. Çünkü Wastee de en az Rhioni kadar oynuyordu zaten.

Bence oyuncu değişikliği ve koç değişikliği takıma iyi gelmedi. Koçu ya da adc yi flamelemiyorum sadece takımın atmosferinin bence değişmemesi gerekir lig ortasında bariz bir kötü gidişat yok ise? Keza lige iyi başlamışlardı.

Bu gün playoff maçında dp yine drafttan mağlup ayrılsa da yeteneklerine oranla çalıştırabilecekleri şampiyonları almaları ve uzuuun aradan sonra takım savaşı metasında takım savaşı yapabilecek bir kompozisyon almaları onlara playoffları getirdi. Sezonun devamında onlara lee sin bc tf ashe gibi heroları oynamadıkları( bu herolar kötü değil ama dp de bu heroları çalıştırabilecek oyuncu ve makro oyun yok) güzel günler diliyırum.