DP Maçı sonrası Zeitnot'un röportajı

Yaptığı konuşma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sonunda içini döktü gibi geldi bana.

Söylediklerinin hepsindede haklı, armut-bolulu diğer 3lü ile hiç aynı sayfada gözükmedi supta son maça kadar, dumbledoge keza çok pasif kaldı koridorda. Akademiden gelen bir destek oyuncusu dumbledogenin 4 maçta yapamadığını daha ilk maçından yapmasıda ayrı bir konu.

1 Beğeni

Baba haklı olm takımın biraz söz dinlemesi lzm baba böyle şeylere hiç gelemez stage de rahat olmamak ne abi kaç yıldır e sporun içinde olan adamlar oyun içi davranış ve playler de öyle

1 Beğeni

Baba neyine haklı pardon? Eğer bir oyuncuyu genç diyerek dinleyeceksin diyerek alta almanın ne mantığı var o zaman BB gelseydi armut yerine sen gençsin sus mu diyecektin bir kere yaşın ve tecrübenin iyi oynamayla doğru orantılı olduğuna zerre inanmıyorum. Zeitnot son 5 yılda kaç kez top laner tarafından taşındı ? 0. Fabfab sürekli supportif top oynadı takımın isteği üzerine. Arkadaşlar evet zeitnot tecrübeli ve iyi bir oyuncu fakat ilk defa bu tarz bir oyun stiliyle oynuyor. Armut agresif bir oyuncu ve iyi de oynuyor bolulu keza hem agresif olabiliyor hem supportif efsane bir oyuncu. Yıllardır leş gibi oynayan stomaged a laf etmiyor ama bu arkadaşlara laf ediyor. Dumble’a gelirsek zeitnot ve dumbledoge bot lanei yıllardır yok etmişti bot lanei hatırlarsak. Dumble gayet iyi oyuncu fakat zeitnotla alışamadılar henüz. Zeitnot çok boş konuştu çok.

Stom neye göre veya kime göre leş anlayamıyorum :smiley: Yani herhangi bir pozisyonda çok bariz hata yaptı diyebileceğimiz ne var? Zeitnot oyun sırası sesli konuşmasında çok güzel bir laf etmiş. O ornn’u alıyorsan o kafayı vuracaksın. Yaş iyi oynamayla doğru orantılı olsa da tecrübe orantılıdır kardeş. Gol film serisi vardır bilir misin? Orada başroldeki futbolcuyu newcastle antremanında çamurlu zeminde oynatıyorlar. Ama çocuk ekvator kuşağında yetiştiği için çamurlu zeminde futbol oynayamıyor ve yeteneksiz görülüyor. Bu şekilde düşün. Farklı şeyleri tecrübe etmek oyunculuğunu etkiler…