Bu Kadro Worlds'te Nereye Kadar İlerler?

Arkadaşlar Bu Konuyu açarken VFŞL Genel’e mi Lol Yurt Dışına mı yazmam gerektiği için kararsız kaldım ama buraya yazıyorum eğer bu 5’li aynı takımda olsaydı sizde Worlds’te nereye kadar ilerlerdik?
Top Lane : Broken Blade
Jungle : Closer
Mid Lane : Nisqy(Varsayım)
Bot Lane : Zeitnot
Support : Dumbledoge
Bence Çeyrek Final görürdük

Ön eleme aşaması oynayacak olsaydık gruplara çıkardık fakat gruplardan çıkamazdık 3.falan olurduk grupta bence ^^

Bakın gençler düşündüğünüz şeyler iyi güzel ama şimdi şöle bi durum var bu adamların birlikte topladık diyelim bi şekilde bunun uyum sağlama oyuncuların oyun tarzları vb gibi şeyler olcakmı olmıcakmı kesin bir yargı koyamayız he diyelim herşey oldu uyum sağladılar çeyrek final olurmu olur diceğim şey şu boşu boşuna kendiniz takım kurupta bu çeyrek final görürmü işte msi da bişiler yaparmıyız diye yormayın realist düşünün polyanacılık yapmayın :slight_smile:

gruplarda 1 win

Çeyrek final mi hahha na daha çeyrek finale çıkamadı 2019 da hahaha grupların zorluğuna bağlı olarak 1 win fln

Düzenli olarak gruplara kalabilsek kafi. :smiley:

Worlds imkansız artık gruplardan çıkmak 3 tane koreden 3 tane çinden taş gibi takım çıkıyor e bir tane g2 var duruma gore eu 2 birilerini eleer çıkar ve sanslı grupta eu 3 ama msi şansımız var ani bir form dusuklugunde na 1sini şansa bala geçebiliriz

1 Beğeni

Artık kadrolardan ziyade takım oluşumlarının (koç, analistler) daha bir önemli olduğunu idrak etmemiz gerekiyor. İstediğin kadar süper starlardan takım oluştur başarı için yeterli değil. Elin Vietnam’ı ön eleme aşamasında tokatlayıp tokatlayıp eliyor bizi. Ayrıca bütün rolleri agresif oyuncular ile toplamak stratejik olarak çok yanlış bir yaklaşım. Ormancı aynı anda bütün koridorlara yatırım yapamayacağına göre bazı durumlarda savunma odaklı oynayan oyuncuların değeri çok daha fazla oluyor.

Her rolde en iyisi olarak gördüğün oyuncuları bir araya toplayarak bir şey elde edemezsin, önemli olan her zaman uyumdur.