Blue nin çok abartılmış bir balon olması

Genelde tespitlerim her zaman doğru çıkar güvenin ama kahin falan değilim sadece çok basit bunu anlamak zamanında herkes closere çöp diyordu 2018 tbfde herkes stom daha iyi diyordu ama şimdi closer lcsde vede her zaman çok yuceltilen şeyler loser olmuştur bkz: 2019 WORLDS G2
2019 WORLDS SKT
2019 MSi İG
2018 Worlds KT
Crownun CLG faciası
Huninin Dignitasda batirmasi
Daha örnek veririm ama üşendim düşünmeye bunu boş olarak düşünebilirsiniz ancak görürsünüz toplumda yüceltilmiş herkes balondur ancak hiç konusulmayanlar yükselecektir.

beynim yok yazsan daha kısa olurdu

2 Beğeni

bu kamil sürekli saçma sapan başlıklar açıyor ya ben engelliyorum bunu.

Bu arkadaş bu sitenin kanser hücresi anladığım kadarıyla. Bence kimse tepki vermesin de kafasının içindeki boşlukta kendi kendini yesin.

1 Beğeni

Sensin kanser hücresi doğru soyleyeni 9 köyden kovarlar

Nasıl engelleniyor banafa soyle böylece birbirimizi görmeyiz

Keşke engel süreli olmasa ://

bu cocugun postlarını ciddiye alan kaldı mı kendisi bir troll.

1 Beğeni

arkadaş ilgiye muhtaç onu anladık acıdığım için bişey demiyorum böylelerine. onun dışında blue kadar üstün mekaniği olan bi broken blade geçti bu ligden türkler arasında. hani napıyor ki neyini gördük olarak bakmayın olaya broken bu ligde hiç şampiyon olamadı relegate oldu humanoid geldi kireiyle birlikte 5. oldu ama humanoide o zamandan diyorduk ulan bu ne mekanikler diye. şu an mad lionsta g2 falan tokatlıyor ki blueda daha fazla potansiyel goruyorum ben

Ayip

Her zamanki gibi haklı çıkmışsın…