Beşiktaşdayken Holyi küçümseyen Fbye gelince arşa çıkaran fb taraftarı

Beşiktaşdayken zeitnot varken holy kimmiş yeahhh diyen fbye gelince arşa çıkaran fb taraftarının ezikliği :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Ligin başını çok iyi oynadı ve şu anda ligin en iyi nişancısı konumunda, gelmesine sevinmeleri ve arşa çıkarmaları çok doğal şu anda

4 Beğeni

O yorumlar bu mevsim holy’nin performansını görene kadar olduğunu hatırlıyorum

1 Beğeni

Holy değilde farrak iyi oynayacak mı onu bilmiyorum FB bu mevsim baya iyi kadro kuracak gibi duruyor

1 Beğeni

Kurdu zaten ama bence hâlâ Sup’un altındalar

Hirit Armuttan iyi Mojito performansı şuan Stomdan iyi Blue demiyorum bile Holy de performans olarak şuan daha iyi neye göre Supun altında oluyor anlamıyorum abi böyle okuyorum beynimi bir kenara bırakmam gerekiyor anlayabilmem için Sadece Japone daha iyi denilebilir Sup için ki iyi olsalar bile takım olamadılar hala

Mojito stomdan iyiyi gördükten sonra okumayı bıraktım

1 Beğeni

Hiritin armut gibi parladığını da görmedim ben.

Okumana gerek yok sene sonu görürsün daha iyi ct jungle yapan yok şuan iki maç kaybetti FB diye unuttular qiyana oyununu Sup maçında stomu outjungle edişini

Kaybederken bile Aaatrox Morde ile 1v3 falan atıyordu çocuk iki gram insaf lütfen

1 Beğeni

Mojito stomdan iyi diyerek zaten fanboyluğunu gösterdin :smiley:

Mojito stomdan iyi zaten
Ufacık bile oyun bilgin varsa anlarsın bunu
Mojito en iyi değil ama stomdan iyi olduğu kesin

Geçen 4 haftada mojito iki hafta ligte en iyi performası göstermiştir gecen hafta kireas ondan 2. Haftada elramir performans olarak patladı diyebiliriz. Stomun şuan mojitodan iyi olduğunu söylemek daha bir fanboyluk gibi duruyor.

1 Beğeni

Peki neden bu kadar agresifsin?

çünkü daha özgüveni bile olmayan katıksız bir ergen :smiley:

Sen de ergen benzetmesi yapan, işi gücü olmayan bir hemşiresin galiba?

HiRiT > Armut denebilecek bir durum yok, Stom > Mojito çünkü daha az hata yapıyor, Blue ve Holy daha iyi ona gram lafım yok, japone daha iyi. Sup dememek için beynini bir kenara bırakmış olman gerekiyor.

3 Beğeni

hirit şuanda ligin en iyi top lane i zaten soloq da dahi adam +1000 lp de oynuyor bunu inkar eden sadece fanatikdir

1 Beğeni

Edit: Artı noktaya dönüştüğü için yazıyla yazıyorum.

Artı bir.

1 Beğeni

Hirit şu ana kadar kesinlikle büyüktür ligin geri kalanı. Blue gayet iyi , mojito da iyi olduğu zamanlar çok iyi kötü olduğu zaman biraz kötü izlenimi verdi. Botlaneleri sinerji bakımından karşılaştırmasını ileriki zamanlarda göreceğiz. Adc ve suplari ayrı ayrı değerlendirmek doğru olmaz.