Appen hakkındaki düşünceleriniz

GS ormancı olarak Appen’i transfer etti sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz neler.

Edit: Toksik olduguyla ilgili çok kişi yazdı ama bence roulette kadar kötü oynamaz zaten ligdeki herhangi bir jungle bile roulette kadar kötü oynamaz görüşlerim bunlar.

GS şu anda Royal Youth forması giyen Typhoon’u alabilirdi ve bildiğim kadarıyla Appen’i başka bir jungle bulana kadar kullanacaklar.Typhoon çok iyi olurdu Royal Youth da Pulse,24 ve Typhoon gibi yetenekli gençler var takım bulacaktır bu 3 ü.

Hiçbir fikrim yok ama Roulette’den kötü olabileceğini sanmıyorum.

1 Beğeni

çok yetenekli oyuncu ama takım arkadaşlarına bile hakaret ettiğini ve çok çabuk sinirlendiğini yayınlarından gördüğüm için biraz sıkıntılı bir tip olduğunu biliyorum. ama yetenek açısından bir sıkıntısı olacağını zannetmiyorum . takımda herkes iyi oynadığı sürece kimseyle kavga edeceğinide zannetmiyorum. bu yüzden dolayı cimbom şaha kalkacaktır bu hamleden sonra.

Roulette’ten kötü olamaz. Forum olarak ortak kanaatimiz :slight_smile:

Umarım Appen başarılı olur ama bunun için takımın önce “lig ortalamasının üstünde oyuncular” olduklarını hatırlamaları lazım. Erken oyundaki basit hatalar biraz azalırsa, özgüvenler yükselirse, pick-ban’da da koçun trolleri artık biterse -ki noolur bitsin- Appen’in bu kadroyu tamamlamaması için bir sebep yok.

Bu haftaki ilk maçın Royal Youth olması bence iyi bir şans. Temiz bir galibiyet ile başlamaları kafaların biraz rahatlamasını sağlar. Pazar günü FastPay Wildcats maçında galibiyet zor ama en azından “ne yaptığını bilen” bir takım gibi görünmeleri bile bir kazanç olur.

1 Beğeni