1 - 2 Ağustos VFŞL Yaz Mevsimi 9.Hafta Tahminleri

1 Ağustos Cumartesi

:white_check_mark: 5 Ronin - Team AURORA :x:

:x: Galakticos - Dark Passage :white_check_mark:

:white_check_mark: 1907 Fenerbahçe Esports - Royal Youth :x:

:x: Beşiktaş Esports - SuperMassive :white_check_mark:

:white_check_mark: Galatasaray Esports - fastPay Wildcats :x:

2 Ağustos Pazar

:x: Team AURORA - Galakticos :white_check_mark:

:white_check_mark: fastPay Wildcats - Royal Youth :x:

:white_check_mark: SuperMassive - Galatasaray Esports :x:

:x: Dark Passage - 1907 Fenerbahçe Esports :white_check_mark:

:white_check_mark: Beşiktaş Esports - 5 Ronin :x:

Eğer benim tahminlerim tutarsa, oluşacak puan durumu:
1 fastPay Wildcats 15-3
2 Galakticos 13-5
3 SuperMassive 11-7
4 Beşiktaş Esports 10-8
5 Galatasaray Esports 9-9
5 1907 Fenerbahçe Esports 9-9
5 Dark Passage 9-9
5 5 Ronin 9-9
9 Team AURORA 3-15
10 Royal Youth 2-16

Ve bana göre mevsimin en iyi takımı;
Top Laner | Luana
Jungler | KaKAO
Mid Laner | Serin
Bot Laner | Kaori
Support | SnowFlower

Aslında bol bol tiebreaker maçı izlemek için sonuçların böyle olmasını umuyorum, Playoffa ise Galatasaray ve 1907 Fenerbahçe’nin kalacağını düşünüyorum. Tahminlerinizi bekliyorum :slight_smile:

GS 1 maç koparsa SUP veya IW’den çok iyi olacak çok şey istemiyoruz 1 maç

GS’nin IW’yi KESİNLİKLE yeneceğini düşünüyorum. Pazar günü free win alacaklar, yani 15 galibiyet onları direk 1.yapar(GAL 2’de 2 yapsa bile), o yüzden Cumartesi günü GS’ye kaybedeceklerini düşünüyorum.

5R 1-0 AUR
GAL 1-0 DP
FB 1-0 RYL
BJK 1-0 SUP
GS 0-1 IW

Pazar

AUR 0-1 GAL
IW 1-0
SUP 0-1 GS
DP 1-0 FB
BJK 0-1 5R

geçen hafta sup gs 2-0 fb 0-2 dedim tahmin etmesi zor değildi zaten ama tuttu. bu haftaysa gs 0-2 yapacak fb bu leş oyunla playoffa kalacak üzücü gerçekten. sup leşken gs aradan çıkarabilirdi fikstür farkına gitti. iw zaten kaybetmez. dp ve gs dışarda kalır gibi :confused:

senin için kakao olabilir ama ödülü ferretin alacağı kesin. iwyi serin kaori taşımıyor sadece. ligi 13 win streakle bitirecek takımda sırıtan bir oyuncu bile yokken sadece 2 isim en iyi seçilmez. latede güzel ortaya çıkıyor mid adc ama earlynin mimarı ferret üstelik her maç stabil. kakao hayal kırıklığı oldu. snow alır ama. kalanlar da yazdığın gibi olur luanadan başka öne çıkan isim yok zaten

IW liderliği 1 maç daha kazanırsa garantileyecek eğer GAL 2-0 yapsa bile, ve 1 tane free winleri var bu hafta o yüzden GS’ye salacaklarını düşünüyorum.

hiç sanmıyorum. gayet try hard oynarlar. yenildikleri gibi iktidarları sarsılıyor 1. bitirme değil olay demek ki yeniliyomuş bunlar da denmesini isteyeceklerini düşünmüyorum. hem gsnin yeni kadrosu bu ve bi test etmek isteyeceklerdir. adamlar akademide try hard aloo

Playofflar bildiğim kadarıyla stage’de oynanacak ve bo5 olacak, yani her takımı 1-0 yenmesi onları yenilmez kılmaz, ki zaten 2 tane lose almışlar. Playofflarda herkesin foyası ortaya çıkacak. Ve dediğim gibi pazar günü görürsün bence Galatasaray’a kaybedecekler.

5R 1-0 AUR
GAL 1-0 DP
FB 1-0 RYL
BJK 0-1 SUP
GS 1-0 IW

Pazar

AUR 0-1 GAL
IW 1-0 RYL
SUP 0-1 GS
DP 0-1 FB
BJK 0-1 5R

Şu an tatildeyim. Beni kurtarmış gibi oldun şu an :joy::joy:

Tahminlerimiz aynı bakalım nasıl olacak :wink:

ve iw bugün satmadı fena tryhardlardı yarın kadın oynatıyorlar. bu belliydi koçların twitler de gösteriyor yeni gsyi bi denemek istediler. adamlar verimli oluyor diye her akademi maçını tryhard oynuyor. gsnin yeni kadrosuna maç salalım derler mi akıl var mantık var

Haklı çıktın, fastPay Wildcats çok formda fakat finalde SuperMassive ile olan maçlarında asıl sınavlarına çıkacaklar.